Супровід на курортах

Супровід на курортах

Досить часто виникають ситуації, коли виїхати на відпочинок на такі популярні у нас курорти в Єгипті, Шрі-Ланці, Туреччини, ОАЕ, та інших країнах, парою або родиною, разом не виходить в силу зайнятості або з інших обставин.

Для попередження та інформування чоловіка (дружини) про можливий роман в період поїздки, наші детективи пропонують таку послугу як супровід на курортах. Адже відчуття свободи, вседозволеності, віддаленості від будинку може закрутити голову навіть найвірнішій дружині чи чоловіку.

Найміть детектива для стеження за дружиною (чи чоловіком) і будьте спокійні

У деяких країнах самотня жінка може бути об’єктом підвищеної уваги не тільки з метою амурного знайомства, але так само може бути викраденою в рабство, публічний будинок. Вона може бути одурманена або просто викрадена, як іноді, на жаль, буває. Для запобігання подібних неприємних ситуацій наше детективне агентство завжди готове прийти вам на допомогу.

Найнявши приватного детектива, Ви можете бути спокійні за відпочинок і проведення часу вашої дружини на будь-якому курорті. Фіксуючи всі її зустрічі і знайомства, на підставі її поведінки і мотивації, Ви будете своєчасно повідомлені в режимі он-лайн про подібні ситуації.

Залиште заявку для супроводу на курортах, або телефонуйте +380684114488

Наш детектив зв'яжеться з Вами та надасть кваліфіковану консультацію