Допомога людям, що потрапили в сексуальне рабство

Допомога людям, що потрапили в сексуальне рабство

При влаштуванні танцівницями, офіціантам, обслуговуючим персоналом в далекі країни, через вербувальників, або фірми які займаються “працевлаштуванням”, жінки чи дівчата ризикують стати об’єктом викрадення для примусового заняття проституцією. На жаль, ці випадки не так рідко зустрічаються, як думають люди, які ризикнули повірити вербувальникам. По прибуттю в країну призначення, вони позбавляються документів, на них виявляється фізичний вплив, виставляються непомірні “рахунки” за доставку і “працевлаштування”. В результаті нещасних дівчат змушують займатися сексом і утримують в пекельних умовах. Місцева поліція, як правило в курсі того, що відбувається.

Рекомендуємо Вам звертатися до приватних детективів нашого агентства, які займуться пошуком негайно. Адже офіційний розшук зниклої людини батьками або родичами може бути утруднений в силу бюрократичних проблем, відстаней і інших чинників, які не сприяють швидкому поверненню дівчат додому.

За статистикою, найчастіше в подібних ситуаціях опиняються жінки і дівчата з країн колишнього СРСР, в силу свого менталітету, довірливості і бажання заробляти більше ніж вдома. В результаті така дівчина опиняється в складній, часом нерозв’язній ситуації і потребує термінової допомоги. Детективи нашого агентства допоможуть вам повернути дівчину додому в найкоротші терміни.

Залиште заявку для допомоги людині, або телефонуйте +380684114488

Наш детектив зв'яжеться з Вами та надасть кваліфіковану консультацію