Розслідування злочинів в інтернеті

Розслідування злочинів в інтернеті

По мірі вдосконалення нових технологій, розвиваються нові види злочинів. Так злочини в мережі вже не виглядають чимось незвичайним. Виникли такі явища, як крадіжка баз даних, або несанкціонований доступ до чужої інформації і т.д. У 21 столітті інформація стає предметом торгівлі і шантажу, вимагання, одержання неправомірної вигоди, не кажучи вже що стали банальними розкрадання банківських коштів з особистих і корпоративних рахунків. Хакерські атаки на бази даних і сайти конкурентів вже нікого не дивують.

Інтернет активно використовується злочинцями для створення нелегального зв’язку і інших конспіративних методів спілкування між собою.

Ефективне розслідування злочинів в інтернеті

Крадіжки, різноманітні афери, сайти порнографічного змісту, розміщення неправдивої інформації (компромату) – все це має місце в сучасному світі і боротися з ними вміють приватні детективи, детективного агентства у Львові.

У більшості подібних випадків, люди дізнаються про те, що стали жертвою злочинців в інтернеті вже після самого факту, наприклад при викрадення коштів, а жертвами злому свого аккаунту в соціальних мережах або електронної пошти напевно ставали деякі ваші друзі і знайомі. Багато хто отримував листи із всілякими погрозами і т.д.

Але навіть найбільш просунуті інтернет-шахраї залишають відбитки, по яким їх можуть знайти наші детективи. Пропонуємо вам для вирішення різноманітних проблем, пов’язаних з інтернет злочинами, звертатися до фахівців нашого детективного агентства, які проведуть розслідування в найкоротші терміни.

Залиште заявку на розслідування злочину в інтернеті, або телефонуйте +380684114488

Наш детектив зв'яжеться з Вами та надасть кваліфіковану консультацію