Пошук свідків

Пошук свідків

Часто адвокати або ж потерпілі по різноманітним справах, незважаючи на можливу наявність свідків у їхній справі не можуть їх розшукати. Деколи небажання, або страх свідка заважають йому виступити в даній ролі. Інколи люди просто не усвідомлюють той факт, що вони стали свідками у справі і є необхідність в їхніх показах. Власне тому на різних сайтах в інтернеті, в газетах з’являються публікації про пошук свідків аварії, злочину і т.д.

Допомога у пошуку свідків та зборі доказів

Наші приватні детективи допоможуть вам знайти свідків злочину, ДТП або інших ситуацій. Ми проведемо пошук свідків, зв’яжемо його з потерпілим або правоохоронними органами, для можливого виступу його в суді на вашу користь, якщо ви є потерпілим.

Детективне агентство у Львові в найкоротші терміни і виконуючи всі норми закону знайде свідка і справедливість буде відновлена. Наприклад при ДТП, незважаючи на те, що зараз практично на кожній машині встановлені відеореєстратори, це не завжди може допомогти, для доказу своєї невинуватості. У більшості випадків, потрапляючи в суд, справі потрібні реальні свідки пригоди, і страхові компанії відмовляють у законних виплатах.

Залиште заявку на пошук свідків, або телефонуйте +380684114488

Наш детектив зв'яжеться з Вами та надасть кваліфіковану консультацію