Пошук біологічних батьків

Пошук біологічних батьків

Наскільки важко знайти своїх біологічних батьків? При виникненні у вас такої делікатної проблеми, ми знаємо як її вирішити. Наше детективне агентство успішно здійснює пошук біологічних батьків і родичів вже більше 10 років. Наші детективи мають реальні схеми і можливості по пошуку близьких вам людей або родичів. Діяльність агентства з пошуку біологічних батьків може здійснюватись в країнах колишнього Радянського Союзу, детективи знаходять біологічних батьків тим, хто був усиновлений, можливо виховувався в дитячому будинку або в силу різноманітних обставин втратив контакт з ними.

Розшук родичів по всьому світу

Ми шукаємо і знаходимо батьків і родичів, і не має значення, де ви живете зараз і де жили ваші родичі, – детективи допоможуть вам знайти їх будь-де. Якщо ви підозрюєте, що ваші батьки можуть зараз жити в Європі чи США, це теж питання можна вирішити. Ми працюємо з міжнародними архівами, базою даних переїжджих або депортованих людей, що прискорює пошук і вирішення питання.

При усиновленні дитини в країнах СНД також є можливість знаходження її біологічних батьків, і наші приватні детективи, візьмуться за вирішення такого завдання. Таку делікатну роботу необхідно довірити фахівцям! Як правило справжні біологічні батьки емоційно реагують на пошук їх своїми дітьми, але по ходу роботи, зустрічей і бесід, усвідомлюють бажання дитини знайти своїх батьків, усвідомлюють що мета пошуків – забезпечення дитини інформацією про його коріння і жодного негативного ставлення до них не існує,а є просто людське бажання знати правду.

Такий пошук потребує ретельної підготовки, психологічної та інформаційної підтримки.

Залиште заявку на пошук батьків/родичів, або телефонуйте +380684114488

Наш детектив зв'яжеться з Вами та надасть кваліфіковану консультацію