Детектор брехні

Детектор брехні

Перший праобраз поліграфа (детектора брехні) називався «гідросфігмометр». Його ввів в роботу італієць-криміналіст Чезаре Ламброзо. В кінці 18 сторіччя, він вимірював у підозрюваних тиск крові, під час допитів у поліції, запевняючи, що визначає, коли злочинці брешуть. Показуючи речові докази, пов’язані або не зв’язані зі злочином, Ламброзо заміряв частоту пульсу і кров’яний тиск у можливого злочинця. Прототип сучасного детектора брехні розробив в середині 20 сторіччя американець Джон Ларсон. Створений ним прилад реєстрував тиск крові, пульс і частоту дихання. Джон Ларсон назвав свій прилад «поліграф».

Сучасний комп’ютерний детектор брехні може контролювати до 50 різноманітних параметрів і саме проходження процедури вже є науково обгрунтованою і стандартною процедурою, яка застосовується в багатьох країнах світу, як доказова база при розслідуванні злочинів.

Пройти поліграф – детектор брехні у Львові

Діапазон застосування в сучасному світі поліграфа-детектора брехні достатньо великий. Від банальних подружніх зрад і перевірки співробітників, до розслідування крадіжок, вбивств, розбещеня неповнолітніх. Поліграф успішно бореться з тероризмом та іншими видами злочинів. Довести свою невинність, непричетність до безпідставних звинувачень, в наш час можна цивілізованим методом у фахівця-поліграфолога на протязі 2-3 годин.

Залиште заявку на детектор брехні, або телефонуйте +380683204484

Наш детектив зв'яжеться з Вами та надасть кваліфіковану консультацію