Боротьба з контрафактом і нелегальним виробництвом

Боротьба з контрафактом і нелегальним виробництвом

При виникненні підозр про підробку вашої продукції третіми особами або використанні вашої торгової марки недобросовісними або просто злочинними структурами і фірмами, рекомендуємо звернутися в наше детективне агентство.

Для початку роботи по вашій проблемі нашими приватними детективами досить просто ваших підозр, а самі докази цього зберуть наші детективи в найкоротший час. Захист інтелектуальної власності, збір доказів і розробка методів протидії контрафакту, виявлення осіб, причетних до цього, глибоке і всебічне розслідування провини порушників-це завдання і проблема наших приватних детективів.

Ефективна боротьба з контрафактною продукцією

Багато компаній, присутніх на ринку України, абсолютно логічно намагаються забезпечити максимальну безпеку своєї продукції співпрацюючи з детективними і юридичними фірмами, і як показує досвід, це є затребуваною послугою. Боротьба з конрафактом і захист торгової марок – це дуже необхідна робота, яка повинна проводиться постійно, виключаючи саму можливість появи піратської продукції і каналів її збуту, зберігання.

Для 100% захищеності виробника це далеко не всі заходи які, повинні бути постійними, а не проводитися як разова акція. Тому для відчуття виробником гарантії плідної роботи детективного агентства треба налагоджувати постійну взаємну співпрацю. забезпечити вам таку послугу може приватний детектив нашого детективного агентства у Львові і по всій Україні. У наших агентів великий і практичний досвід в сфері боротьби з контрафактом.

Залиште заявку для боротьби з контрафактом, або телефонуйте +380684114488

Наш детектив зв'яжеться з Вами та надасть кваліфіковану консультацію