Вартість послуг приватного детектива у ЛьвовіПолітика ціноутворення на послуги детективного агентства у Львові складається з кількох чинників і залежить від складності послуги, часу, необхідного для її вирішення, кількості людей, які беруть участь в процесі. Враховується фактор необхідної витратної частини і винагороди детективів за проведену роботу. Часто виникає необхідність в відрядних витратах,оплаті готелів, вартості бензину і т.д. Тому, як такого прайсу (конкретної вартості) послуг приватного детектива не існує, і ці питання узгоджуються з замовником при зустрічі.

При неможливості або небажанні особистої зустрічі клієнтом, попередня розмова або консультація може бути проведена по Скайпу.

Завжди є можливість зменшити вартість, підібравши чіткий, необхідний клієнту результат, виключивши зайві завдання. Всі попередні консультації приватного детектива у Львові є безкоштовними. Всі звернення до приватного детектива є абсолютно конфіденційними, власником отриманої інформації є тільки замовник услуг. Передача інформації третім особам виключена повністю.


Послуги детектора брехні
Встановлення подружньої
зради
UA
PL
EN
RU

МЕНЮ

Головна
Послуги детектива
Додаткові послуги і ціни
Контакти

Дзвоніть: +38 (068) 320-44-84 (VIBER, WhatsApp)