Як визначити наркотичну, алкогольну, ігрову залежність?

Використовуючи детектор брехні фахівець може сказати чи має схильність ваш співробітник, близька людина або родич до залежності від будь-якої з цих "хвороб століття".

Часом людина не усвідомлює, наскільки серйозно і глибоко він схильний до залежності. Рабочі моменти, відносини в родині це лише деякі з перерахованих аспектів, де встановлення правди вкрай необхідні.

Проведення опитування на нашому поліграфі-детекторі брехні, дозволять вам встановити ці нюанси максимально коректно і цивілізовано, без зайвого і невиправданого "з'ясування стосунків".

Практика показує, що використання тестування на поліграфі, дозволяє досконально розібратися в питаннях наркотичної, алкогольної та ігрової залежностей. В розвинених країнах таке тестування проводить психолог-поліграфолог, і ми раді, що можемо відповідати високим європейським стандартам, надаючи посильну допомогу вам.

Хочемо нагадати, що опитування на "детекторі брехні" проводиться виключно за згодою тестуємого. На все дослідження видається експертний висновок нашого фахівця.

Послуги детектора брехні
Встановлення подружньої
зради
UA
PL
EN
RU

МЕНЮ

Головна
Послуги детектива
Додаткові послуги і ціни
Контакти

Дзвоніть: +38 (068) 320-44-84 (VIBER, WhatsApp)