Службові злочини розтрата, розкрадання, крадіжки, маніпуляції з товаром.

Давно пройшли вже буремні 90-роки, з їх методами з'ясування відносин, в тому числі і в прагненні потерпілої сторони дізнатися правду. Тепер це набуло цивілізованих європейськх форм і методів. З появою в Україні такої послуги, як розслідування на детекторі брехні-поліграфі, встановити істину про причетність людини до розтрати, крадіжки товару, маніпуляція з документами і різноманітних службові злочиів стало ефективно і просто.

Підстави товарів у торговій мережі, відкати, злочинна недбалість-тепер встановлюється з високою часткою ймовірності при проходеніі тестування на детекторі брехні, яке проводить наш фахівець-поліграфолог. Єдиною умовою є добровільна згода підозрюваного на проходження дослідження. Спеціаліст-поліграфолог, використовуючи детектор брехні в найкоротший час встановить для вас винність або невинність підозрюваного.

З огляду на, що обдурити поліграф практично неможливо, це дослідження є вирішенням подібних проблем.

Спеціаліст-поліграфолог у Львові завжди до ваших послуг! Звертаємо Вашу увагу на необхідність попереднього запису для первинної консультації, і проведення індивідуального тестування.

Послуги детектора брехні
Встановлення подружньої
зради
UA
PL
EN
RU

МЕНЮ

Головна
Послуги детектива
Додаткові послуги і ціни
Контакти

Дзвоніть: +38 (068) 320-44-84 (VIBER, WhatsApp)