Перевірка платоспроможності, кредитної історії, наявності боргів.

Застосовуючи сучасний, комп'ютерний поліграф-детектор брехні, можливо встановити в процесі опитування тестуємого його реальну банківську та кредитну історію. Отримати інформацію, чи має людина борги, чи платить аліменти і іншу необхідну інформацію. Це дозволить встановити щирість можливого спадкоємця до самого процесу оформлення договірних зобов'язань. Наприклад при укладанні договору довічного утримання, в обмін на вашу квартіру. Адже важко очікувати від людини, виконання своїх договірних зобов'язань, за наявностю у неї боргів і кредитів у банку.

А укладення шлюбного договору потребує окремого дослідження на поліграфі, на предмет щирості відносин та допоможе захистити вас від можливого шлюбного аферіста.Адже ви розумієте, наскільки важливо в цьому житті бути впевненим в людині, з якою ви збираєтеся завести дітей, почати спільний бізнес, побудувати будинок, купити квартиру... Поліграф-це звичайно не панацея, але як показує життя,ліпше перестрахуватися, ніж пізніше шкодувати і каятися, із своїм вибором чоловіка або дружини.

У розвинених країнах, відвідування поліграфолога вже давно норма.так само як і візит до сімейного психолога. Рекомендуємо вам витратити три-чотири години, підтвердити або спростувати сумніви, і продовжувати далі жити вже впевнено і спокійно.

Послуги детектора брехні
Встановлення подружньої
зради
UA
PL
EN
RU

МЕНЮ

Головна
Послуги детектива
Додаткові послуги і ціни
Контакти

Дзвоніть: +38 (068) 320-44-84 (VIBER, WhatsApp)