Перевірка минулого і біографії детективами нашого агентства.

При укладанні шлюбу, прийомі на роботу, підписання важливих контрактів і інших обставин, важливо знати про свого нареченого або партнера деталі минулого життя, стан його справ на сьогодні.

Наприклад, при підписанні договору про довічне утримання людини похилого віку, хворої людини, в обмін на його житлову площу, ця інформація може бути вирішальною при виборі спадкоємця.


Перевірка минулого і біографії проводиться в найкоротші терміни

Детективи детективного агентства у Львові проведуть цю роботу для збереження вашого спокою і правильності вибору нареченого, нареченої, ділового партнера і спадкоємця.

У разі необхідності наше детективне агентство перевірить правильність повідомлених біографічних даних, наявність або відсутність кредитних зобов'язань, інформацію про минулі і сьогоднішні місця роботи, місць проживання та реєстрації. Буде відомо, чи була судимість, взяття під варту, вироки судів у цивільних і кримінальних справах.

Детективи встановлять чи була заміна документів, в разі попереднього шлюбу, чи не має кандидат зобов'язань позовів про аліментні виплати, що дозволить вам скласти повний портрет можливого кандидата в чоловіки.

Послуги детектора брехні
Встановлення подружньої
зради
UA
PL
EN
RU

МЕНЮ

Головна
Послуги детектива
Додаткові послуги і ціни
Контакти

Дзвоніть: +38 (068) 320-44-84 (VIBER, WhatsApp)